Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Naše služby

Ve spolupráci s týmem certifikovaných odborníků a profesionálů ve svém oboru jsme pro Vás sestavili nabídku vysoce profesionálních služeb:

ODHAD TRŽNÍ CENY VAŠÍ NEMOVITOSTI 

Ušetřete si své nervy, čas i peníze.

Úspěšný prodej nemovitosti totiž začíná odborným stanovením její tržní ceny. Náš zkušený odborník pro Vás, naše klienty, zhodnotí stav, lokalitu a kupní sílu Vaší nemovitosti. S ohledem na Vaše priority a výsledky odhadu Vám certifikovaný makléř následně doporučí vhodné nastavení prodejní ceny. 

Odhad tržní ceny nemovitosti provádíme pro Vás, naše klienty, zcela bezplatně. 


PROFESIONÁLNÍ MARKETING, INZERCE A PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI 

Postaráme se o to, aby Vaše nemovitost zaujala a oslovila co nejširší skupinu potenciálních zájemců. Vyvoláme v nich touhu a vážný zájem bydlet právě ve Vašem domě nebo bytě. 

Každý z Vás, jako náš klient, může od nás standardně očekávat služby: 

Výše uvedené služby jsou standardem pro všechny naše klienty. Jejich hodnota je zahrnuta v provizi, která je splatná kupujícím. 


SLUŽBA KOMPLETNÍHO ZASTOUPENÍ PRODÁVAJÍCÍCH 

Profesionální, zkušený a certifikovaný makléř pro Vás zabezpečí kompletně tyto služby:

Služba probíhá v přímé komunikaci mezi Vámi, jako prodávajícími, a kupujícími na základě příslušné předem jasně definované dohody. Dohoda o zastoupení je nastavena dle Vašich potřeb. 

Výše uvedené služby provádí pouze zkušený certifikovaný makléř. Jejich hodnota je zahrnuta v provizi, jejíž výše je stanovena předem a je splatná kupujícím. 


KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SERVIS A ÚSCHOVA PENĚZ 

Bezpečný průběh a finalizace Vašeho obchodního případu je pro nás na prvním místě. Proto podpis kupních smluv probíhá za účasti zkušených advokátů pana JUDr. Jana Růžka nebo paní Mgr. Anny Růžkové a to přímo v advokátní kanceláři na adrese ul. Moskevská 12, Most nebo ul. Poděbradova 751, Louny.

Pan JUDr. Jan Růžek a paní Mgr. Anna Růžková se starají o Vaše právní bezpečí v průběhu celého případu. Postarají se tak o:

Právní servis je pro Vás, naše klienty, zcela bezplatný. Jeho hodnota je součástí předem stanovené provize, která je splatná kupujícím. 


VYPRACOVÁNÍ DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ 

Pusťte starosti za hlavu. Užívejte si své nové bydlení s čistou hlavou. Náš daňový poradce, který má přehled o daňových zákonech, pro Vás připraví aktuální a správně vyplněné daňové přiznání. 


VYPRACOVÁNÍ ZNALECKÉHO POSUDKU 

Záleží nám na tom, abyste v realitních záležitostech měli možnost komunikovat pouze s ověřenými a zkušenými odborníky ve svém oboru.
Odborný znalecký posudek ceny nemovitosti (pro potřeby dědického řízení, finančního úřadu, atd.) pro Vás primárně provede námi pověřená oceňovací společnost.

Šetříme Vaše peněženky. Vy, naši klienti, máte tuto službu se slevou. Kontaktujte nás pro více informací. 

 

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK (PENB) 

Od 1. 7. 2015 jsou majitelé nemovitostí povinni předkládat při prodeji či pronájmu průkaz o energetické náročnosti dané nemovitosti.
Další povinnost, že? Ale nezoufejte. Jsme tu od toho, abychom Vám v celém procesu prodeje či pronájmu ušetřili starosti. A v tomto případě ušetříme i Vaše peněženky. 

Pro klienty, kteří s námi realizují obchod, zabezpečujeme vypracování PENB se slevou!

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci